IVN Lezing: De terugkeer van het edelhert

Leer meer over de terugkeer van edelherten in Brabant tijdens deze lezing van IVN Tilburg. Deze lezing vindt plaats op woensdag 23 september van 19:30 tot 21:30 uur.

In 2017 werden in Het Groene Woud 13 edelherten uitgezet. Waarom is daarvoor gekozen? En welke invloed hebben deze indrukwekkende dieren op het landschap en de natuur om hen heen?

Tijdens deze lezing nemen we je mee in de wereld van het edelhert. Je ontdekt waarom het edelhert is teruggekeerd in Brabant, hoe het leeft en welke rol het speelt in de natuur. Ook gaan we in op de verschillen tussen een edelhert, een ree en een rund, en bespreken we de uitdagingen die de terugkeer van deze grote grazer met zich meebrengt.

Deze lezing is gratis, maar een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld. Tot dan!

Aanmelden verplicht via https://www.ivn.nl/afdeling/tilburg/natuuractiviteiten/lezing-de-terugkeer-van-het-edelhert/

Foto: Edelherten door Henri Lanters

Meer activiteiten