IVN workshop: tekenen in de natuur

April doet wat ie wil, het kan volop lente zijn maar ook nog wat winters. Jij kunt het voorjaar door laten klinken in je teken- of schilderwerk. Doe je mee? Peer Smulders, docent tekenen en schilderen, kan je helpen je eigen ideeën uit te werken op papier of doek.

Woensdagavond 29 april is er weer een workshop Tekenen in de natuur in de Groene Huiskamervan het IVN op het Spoorpark van 19.30 uur tot 21.30 uur.

Onder leiding van Peer Smulders, docent tekenen en schilderen, krijg je dan eerst uitleg en informatie over wat er allemaal komt kijken bij het tekenen en schilderen van de natuur om ons heen. Daarna gaan we dan zelf aan de slag aan de hand van thema’s uit de natuur om met elkaar te gaan tekenen of schilderen.

Tekenervaring is niet nodig, iedereen met liefde voor de natuur en interesse in tekenen en/of schilderen is van harte welkom!

Deelname: € 2,50 per avond, inclusief koffie en thee. Neem je eigen teken- en schildermateriaal mee. Aanmelden verplicht.

 

Meer activiteiten